Klimatyzacja
Kraków
Michał Kościński
Slider

CLIMATIS KRAKÓW

ZAUFANY PARTNER OD KLIMATYZACJI I WENTYLACJI

Stawiamy na profesjonalizm, najwyższą jakość oraz dokładność w wykonywaniu usług.
Wybierając naszą firmę możesz być pewna najlepszej obsługi, miłej atmosfery i dbałości o klienta.
Jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom i zapewnić im 100% zadowolenia.
Dzięki temu z każdym dniem cieszymy się, wzrastającą liczbą stałych klientów.

Arrow
Arrow
Slider

Działamy na terenie Krakowa, Małopolski i Śląska

Działamy na terenie całego
Krakowa i okolic

Porady

Czym jest pompa ciepła?

pompa ciepła

Szukając komfortowego i taniego w eksploatacji ogrzewania coraz częściej zastanawiamy się nad zastosowaniem pompy ciepła - absolutny hit ostatnich lat w Polsce.

Czytaj więcej...

Rodzaje pomp ciepła

Pompa ciepła zależności od rodzaju wykorzystuje ciepło gromadzone w powietrzu, wodzie albo w ziemi (gruncie). To jeden z najoszczędniejszych, najbardziej efektywnych i ekologicznych sposobów uzyskania ciepłej wody użytkowej oraz ogrzewania domu.

Czytaj więcej...

Ile kosztuje rekuperacja?

Posiadanie rekuperacji w domu wiąże się z nakładem inwestycyjnym na który składają się: zakup rekuperatora, montaż instalacji oraz jej późniejsze użytkowanie (pobór prądu). Wszystko jest od siebie zależne - droższa jednostka jest zazwyczaj tańsza w eksploatacji.

Czytaj więcej...

Co to jest wentylacja mechaniczna?

Wentylacja mechaniczna (inaczej rekuperacja) to wymiana zużytego powietrza w pomieszczeniach. Wyciągane jest powietrze zanieczyszczone, czyli zużyte, a nawiewane świeże powietrze z zewnątrz. Dodatkowo nawiewane powietrze jest filtrowane.

Czytaj więcej...

Ile kosztuje montaż klimatyzacji ?

Na koszt montażu klimatyzacji w domu składają się: zakup jednostki wewnętrznej i zewnętrznej, koszt instalacji oraz usługa związana z instalacją oraz uruchomieniem systemu. Wycena przeprowadzana przez instalatora ma na celu analizę najważniejszych czynników, które mają największe przełożenie na koszt montażu klimatyzacji.

Czytaj więcej...

Czemu klimatyzacja w domu nie chłodzi?

Klimatyzacja w Twoim domu lub biurze nie chłodzi, działa głośno i wydaje buczące dźwięki po każdym uruchomieniu? Oczywiście zdajesz sobie sprawę, że nie powinno tak być. Niestety powodów awarii może być wiele.

Czytaj więcej...

Co to jest klimatyzacja ?

Przy chłodzeniu wnętrza o naszym samopoczuciu decyduje jednocześnie kilka czynników, takich jak temperatura wnętrza, wilgotność, prędkość powietrza, jego zanieczyszczenie oraz ilość świeżego powietrza na danej przestrzeni.

Czytaj więcej...

Budowa domu – na jakim etapie montaż klimatyzacji ?

Klimatyzacja powinna być już na etapie planowania inwestycji. Ma to ogromne znaczenie pod kątem rozkładu pomieszczeń, a nawet ich aranżacji – klimatyzatory wewnętrzne nie powinny bowiem być umieszczane nad łóżkami.

Czytaj więcej...