Klimatyzacja
Kraków
Michał Kościński
Slider

CLIMATIS KRAKÓW

ZAUFANY PARTNER OD KLIMATYZACJI I WENTYLACJI

Stawiamy na profesjonalizm, najwyższą jakość oraz dokładność w wykonywaniu usług.
Wybierając naszą firmę możesz być pewna najlepszej obsługi, miłej atmosfery i dbałości o klienta.
Jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom i zapewnić im 100% zadowolenia.
Dzięki temu z każdym dniem cieszymy się, wzrastającą liczbą stałych klientów.

Arrow
Arrow
Slider

Działamy na terenie Krakowa, Małopolski i Śląska

Działamy na terenie całego
Krakowa i okolic

Klimatyzacja powinna być już na etapie planowania inwestycji. Ma to ogromne znaczenie pod kątem rozkładu pomieszczeń, a nawet ich aranżacji – klimatyzatory wewnętrzne nie powinny bowiem być umieszczane nad łóżkami.

Montaż klimatyzatorów można rozpocząć już w stanie surowym, po osadzeniu drzwi i okien. W tym momencie powinny być już wybrane dokładne modele klimatyzatorów, ponieważ od nich zależy m.in. grubość rur chłodniczych, które będą łączyć ze sobą jednostki systemów. Tutaj niezwykle istotna jest precyzja w montażu, która zagwarantuje sprawne działanie całej instalacji. Na pewno ułatwi to montaż w stanie surowym, kiedy to poprowadzenie rur jest znacznie łatwiejsze niż w wykończonym domu. Najlepiej zrobić to jeszcze przed elektrykiem ponieważ on bez problemu ominie sobie przewody klimatyzacyjne (kable elektryczne są giętkie) w przeciwieństwie do rur od klimatyzacji, którymi trudniej ominąć kable na ścianach.

Wcześnie zaplanowana i wykonana instalacja umożliwi estetyczne ukrycie większości jej elementów oraz precyzyjne wykończenie zlokalizowanego wokół nich obszaru. Dodatkowo prowadzenie czynności w niezamieszkałym budynku nie wpływa negatywnie na komfort jego przyszłych mieszkańców oraz niweluje ewentualne ryzyko uszkodzenia sprzętów i mebli, znacząco ułatwiając pracę instalatorów. Same prace instalacyjne będą najtańsze na tym etapie.