Klimatyzacja
Kraków
Michał Kościński
Slider

CLIMATIS KRAKÓW

ZAUFANY PARTNER OD KLIMATYZACJI I WENTYLACJI

Stawiamy na profesjonalizm, najwyższą jakość oraz dokładność w wykonywaniu usług.
Wybierając naszą firmę możesz być pewna najlepszej obsługi, miłej atmosfery i dbałości o klienta.
Jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom i zapewnić im 100% zadowolenia.
Dzięki temu z każdym dniem cieszymy się, wzrastającą liczbą stałych klientów.

Arrow
Arrow
Slider

Działamy na terenie Krakowa, Małopolski i Śląska

Działamy na terenie całego
Krakowa i okolic

Klimatyzacja w Twoim domu lub biurze nie chłodzi, działa głośno i wydaje buczące dźwięki po każdym uruchomieniu? Oczywiście zdajesz sobie sprawę, że nie powinno tak być. Niestety powodów awarii może być wiele.

Zapchany filtr klimatyzacji może prowadzić do słabego chłodzenia oraz głośnej pracy całego urządzenia. Klimatyzacja nie chłodzi, ponieważ nie ma dostępu do czystego powietrza, które może przefiltrować. Zabrudzony filtr może być niebezpieczny dla zdrowia, dlatego jeśli nie pamiętałeś o okresowym czyszczeniu klimatyzacji, zdecyduj się na jej odgrzybianie. Klimatyzator zacznie działać poprawnie i cicho, a do tego przestanie rozsiewać niebezpieczne dla zdrowia bakterie i grzyby.

Podczas codziennego użytkowania mogłeś zauważyć wyciek czynnika chłodzącego z Twojej klimatyzacji. W takim wypadku, niezwłocznie skontaktuj się z najbliższym serwisem klimatyzacji, gdyż awaria sprężarki może trwale uszkodzić urządzenie. Mimo, że brak czynnika chłodzącego nie jest niebezpieczny dla zdrowia, to natychmiastowy kontakt z fachowcem, który usunie nieszczelność oraz nabije klimatyzację czynnikiem chłodzącym jest jedyną drogą do oczekiwanego chłodu.

Niepoprawne działanie klimatyzacji może być wynikiem uszkodzenia głównego wentylatora w agregacie zewnętrznym. Spójrz na śmigło wentylatora klimatyzacji – jeśli śmigło jest nieruchome lub wiruje bardzo wolno, a temperatura silnika sukcesywnie wzrasta, czas na wizytę u fachowca. Nie powinieneś otwierać jednostki na własną rękę.

Większość awarii klimatyzacji to efekt niedbalstwa i zapominania o okresowym konserwowaniu urządzenia. Nie zapominaj o regularnym serwisie klimatyzacji. Przegląd klimatyzacji 1x na rok to absolutne minimum!